Paracetamol czopki 250mg HASCO x 10 -czopki przeciwbólowe i przeciwgorączkowe

Paracetamol czopki 250mg HASCO x 10 -czopki przeciwbólowe i przeciwgorączkowe
Kliknij, aby powiększyć
£6.49
/ szt.
Łatwy zwrot towaru w ciągu 14 dni od zakupu 
Expresowa dostawa na terenie UK (1st Class - 1-2 Dni robocze)
Produkt leczniczy Paracetamol  przeznaczony jest do stosowania w bólach różnego pochodzenia (bóle głowy, mięśnie, miesiączki, po zabiegach chirurgicznych). Preparat ten działa przeciwbólowo i przeciwgorączkowo. Opakowanie zawiera 10 czopków z wysoką dawką 250 mg paracetamolu.
Skład:
1 czopek zawiera substancję czynną: paracetamol 250 mg.
Substancja pomocnicza: tłuszcz stały.
Wskazania:
Lek stosuje się u niemowląt i dzieci w bólach i gorączce różnego pochodzenia, np. przy ząbkowaniu, po szczepieniach, a także w objawowym leczeniu stanów grypopodobnych i przeziębień.
Działanie:
Czopki Paracetamol Farmina działają przeciwbólowo i przeciwgorączkowo.
Przeciwwskazania:
Nie należy stosować leku Paracetamol Farmina w przypadku:
  • nadwrażliwości (uczulenia) na którykolwiek ze składników leku,
  • ciężkiej niewydolności nerek lub wątroby.
Zapytaj o produkt
Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe. Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.
DODAJ OPINIĘ
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
Zaufane Opinie IdoSell
4.54 / 5.00 218 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2021-01-19
Obsługa na bardzo wysokim poziomie, chwila spóżnienia z wysyłką ale i tak bardzo szybko i sprawnie wszystko załotwione. Polecam !!!
2021-02-09
Wszystko szybko i sprawnie.
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel